background
logotype

З Днем святого Валентина!

14 Лютого — той дивний день, коли можна і потрібно сміливо освідчитись в коханні.

   Команія "Август-Кий" вітає з Днем святого Валентина — улюблене свято людей всіх віків. Його обожнюють ті, хто вже зустрів свою половинку, і чекають, щоб попросити про кохання люди, яким ще не посміхнулося сердечне щастя.

   Більше того — повідомити про переповнюючі почуття винуватця пожежі в своєму серці можна без єдиного слова! Досить подарувати йому (або їй) маленьке паперове сердечко.

Як з'явилися валентинки

   У давні часи закохані зізнавалися у палких почуттях словами, піснями і танцями. І тільки в 15 столітті юнаки та дівчата дарували один одному любовні записки. Одна з таких валентинок до цих пір знаходиться в британському музеї — це гарне освідчення Герцога Орлеанського до обожненої дружини, написане у в'язниці.

   Пік популярності припадає на 18 століття, тоді валентинки дарували один одному замість квітів і подарунків. Особливою любов'ю саморобні кольорові листівки користувалися в Англії. Їх підписували віршами, проколювали голками, щоб отримати мережива, і фарбували за допомогою трафаретів і чорнил. Навіть поряд із сучасними листівками, випущеними в друкарні, старовинні сердечка виглядають неперевершено.

2018  «August-Kiy» LTD. ТОВ «Август-Кий» +38(044)-496-1-496   All rights reserved