Здорова їжа

Опубліковано: Вівторок, 10 листопада 2015, 11:24
Перегляди: 4242

Здорові каші


Фотогалерея

   Неодмінна умова для ефективного очищення організму: каша повинна якомога довше перебувати в шлунку. Мінімум 20 хвилин, тоді більша кількість токсинів буде поглинена.

Тому найбільш корисна вівсянка – вона довше інших перетравлюється.

   Наступні по користі крупи – рис і гречка, але вони вимагають особливого приготування. Рис треба як можна довше промивати невеликим струменем холодної води з-під крана. Таким чином з нього вимивається крохмаль, який заважає процесу очищення організму.

   Гречку краще не варити, а запарювати: залити крутим окропом, укутати і залишити в теплому місці (можна використовувати термос з широким горлом). Гречка поглинає шкідливі для організму важкі метали.

   Чудово доповнюють кашу курага, родзинки, інжир, сухофрукти, яблука, мед, помідори, баклажани, оливки, при цьому крупа не втрачає своїх сорбуючих властивостей.

   Існують десятки рецептів приготування каш, кожен може приготувати їх по-своєму, вони будуть смачні і корисні всім, незалежно від віку. Каші, збагачені овочами, краще збалансовані за мінеральним і вітамінним складом, їх можна подавати як самостійне блюдо до сніданку, обіду, вечері і в якості гарніру до м'ясних страв.

   Тим, хто любить перловку, нестача вітамінів не загрожує — в перловій каші присутній практично весь необхідний набір корисних речовин.

   Ще одна перевага перлової крупи — велика кількість лізину. Ця амінокислота має противірусну дію, особливо відносно мікробів, що викликають герпес і гострі простудні інфекції, підтримує життєвий тонус і зберігає здоровим серце.

   Крім того, перловка запросто може претендувати на звання «каші краси». Справа в тому, що лізин бере активну участь у виробленні колагену, який, як відомо, робить шкіру гладкою і пружною, а заодно і запобігає появі зморшок. Не варто забувати про перлової крупі і тим, хто серйозно піклується про фігуру. Ця ситна каша містить велику кількість клітковини, яка виводить з організму токсини і шлаки, а також речовини, що перешкоджають відкладенню жиру. Саме завдяки цій особливості дієтологи рекомендують перловку тим, хто мріє розлучитися із зайвими кілограмами.

   На цій сторінці ми будемо знайомити Вас з усіма найкращими якостями нашої продукції.

kasha_1_slider
kasha_2_slider
kasha_3_slider
kasha_4_slider
kasha_5_slider
kasha_6_slider
kasha_7_slider
kasha_8_slider
kasha_9_slider