background
logotype

Зі Святом Великодня!

   Компанія "Август-Кий" вітає з наступаючим святом, одним з найбільш шанованих, усіма християнами - Великоднем або Світлим Христовим воскресінням.

Компанія "Август-Кий" вітає зі Святом Великодня!

  Згадаємо події пов'язані із земним життям Христа: чудеса, вчинені ним, зрада апостола Юди, арешт, розп'яття і смерть на хресті.
   У п'ятницю тіло Ісуса було поховано в печері. В ніч з суботи на неділю, жінки прийшли обмити і задобрити покійного, побачили, що гробниця порожня.

Воскресіння Ісуса Христа

   Зійшов з небес Ангел повідомили їм про воскресіння Христа Спасителя зі світу мертвих. Ця найбільша подія подарувава людству надію на життя вічне блаженство, а всьому світу спасіння від рабства диявола. Блага звістка про велику подію була рознесена по всьому світу.

  До «свята свят» прийнято фізично і морально готуватися. Йому у всіх конфесіях передує Великий піст, дотримання якого допомагає очистити тіло, думки та душу і прийти до покаяння. Перед Великоднем 2018 року в останній тиждень посту також чекають організаційні приготування: прибирання, приготування і освячення великодньої їжі, похід за святою водою.

  Від усієї душі вітаємо зі світлим Святом Великодня! Нехай це Світле Христове Воскресіння стане для Вас, ваших родин й усіх близьких початком нового, радісного і щасливого життя! Нехай з цією благою звісткою в ваш дім ввійде добро, надія і любов! Христос Воскрес!

2018  «August-Kiy» LTD. ТОВ «Август-Кий» +38(044)-496-1-496   All rights reserved