background
logotype

Лінійка продукції 2016

«Август-Кий» пропонує Вашій увазі новинки продукції 2016 року!

Фотогалерея новинок

Крупа горохова 0,5 кг


  Горох являє собою гарне джерело однієї з найдефіцитніших амінокислот - лізину. Горох відіграє важливу роль у лікувальному харчуванні, показаний в раціоні людей з серцевими захворюваннями. Горох в готовому вигляді можна подавати як окрему страву і як гарнір до м'яса або риби. З нього готують багато смачних страв. 

 Крупа гречана 0,5 кг


  За своїм продовольчим значенням займає перше місце серед основних круп. Вона багата поживними речовинами, дуже смачна, легко засвоюється організмом. Гречка – дієтичний продукт, що володіє високим профілактичним ефектом. З метою попередження «хвороб цивілізації», та й просто як смачна і ласа страва, її доцільно вводити в меню кожен день, як дорослим, так і дітям.

 Крупа перлова 0,5 кг


  Виробляється з високоякісного ячменю. Перлова крупа володіє відмінними смаковими якостями, дуже корисна і поживна. Крупа лікувальна, корисна для шлунково-кишкового тракту. Незамінна в якості заправної крупи для багатьох супів.

 

 

Пшоно шліфоване 0,5 кг

  Ядро проса, звільнене не тільки від квіткових плівок, але також від плодових і насіннєвих оболонок. Пшоно цінується як продукт, що дає силу, «зміцнює тіло». Пшоняна каша – один із засобів, здатних виводити з організму антибіотики – так вважається в народній медицині. Дуже смачними і поживними виходять страви з пшона, приготовані з молоком, сиром, печінкою, гарбузом та іншими продуктами.

 

 Рис довгозернистий 0,5 кг


  Рис, що має довге й тонке зерно: його довжина складає 6-8 мм, а ширина становить від третини до чверті довжини зерна. Це найбільш популярний сорт рису. Він універсальний, його використовують для приготування гарнірів, каш, плову, салатів. Під час приготування зерна зберігають свою форму і розміри, а готова страва з нього має прекрасний смак і вигляд.

   
 

Рис круглозернистий 0,5 кг


  Рис має округле зерно довжиною 6-8 мм, а ширина складає від 1/2 до 3/4 довжини зерна. Він майже непрозорий і містить більше крохмалю, ніж довгозернистий рис. Під час приготування зерна цього рису добре розварюються, злипаються, тому готова страва з нього має своєрідний кремоподобній пишний вигляд. Цей рис використовують для приготування каш, пудингів і національних страв.

  «Август-Кий» пропонує новинки продукції 2016 року!

Goroh_0_5
Grechka_0_5
Perlovka_0_5
Pshono_0_5
Ris-dovgozernustuy_0_5
Ris-kruglozernustuy_0_5

2021  «August-Kiy» LTD. ТОВ «Август-Кий» +38(044)-496-1-496   All rights reserved