background
logotype

ТМ «Веселий Кок»

Продукція ТМ «Веселий Кок» представлена кількома варіантами упаковки:

Пакети вагою 1кг

 

Крупа гречана 1 кг
За своїм продовольчим значенням займає перше місце серед основних круп. Вона багата поживними речовинами, дуже смачна, легко засвоюється організмом. Гречка – дієтичний продукт , що володіє високим профілактичним ефектом. З метою попередження «хвороб цивілізації», та й просто як смачна і ласа страва, її доцільно вводити в меню кожен день, як дорослим, так і дітям.

 

 
 
Крупа горохова 1 кг
Горох являє собою гарне джерело однієї з найдефіцитніших амінокислот - лізину. Горох відіграє важливу роль у лікувальному харчуванні, показаний в раціоні людей з серцевими захворюваннями. Горох в готовому вигляді можна подавати як окрему страву і як гарнір до м'яса або риби. З нього готують багато смачних страв.
 
 
 
 
 
 
Пшоно шліфоване 1 кг
Ядро проса, звільнене не тільки від квіткових плівок, але також від плодових і насіннєвих оболонок. Пшоно цінується як продукт, що дає силу, «зміцнює тіло». Пшоняна каша – один із засобів, здатних виводити з організму антибіотики – так вважається в народній медицині. Дуже смачними і поживними виходять страви з пшона, приготовані з молоком, сиром, печінкою, гарбузом та іншими продуктами.
 
 
 
 
 
 
Крупа перлова 1 кг
Виробляється з високоякісного ячменю. Перлова крупа володіє відмінними смаковими якостями, дуже корисна і поживна. Крупа лікувальна, корисна для шлунково-кишкового тракту. Незамінна в якості заправної крупи для багатьох супів.
 
 
 
 
 

Рис довгозернистий 1 кг
Рис, що має довге й тонке зерно: його довжина складає 6-8 мм, а ширина становить від третини до чверті довжини зерна. Це найбільш популярний сорт рису. Він універсальний, його використовують для приготування гарнірів, каш, плову, салатів. Під час приготування зерна зберігають свою форму і розміри, а готова страва з нього має прекрасний смак і вигляд.

 

 

Рис круглозернистий 1 кг
Рис має округле зерно довжиною 6-8 мм, а ширина складає від 1/2 до 3/4 довжини зерна. Він майже непрозорий і містить більше крохмалю, ніж довгозернистий рис. Під час приготування зерна цього рису добре розварюються, злипаються, тому готова страва з нього має своєрідний кремоподобній пишний вигляд. Цей рис використовують для приготування каш, пудингів і національних страв.

 

 

 
Рис елітний (пропарений) 1 кг
Рис, зерна якого мають янтарно – жовтий відтінок. Особлива технологія виробництва цього рису – коли рис замочують у воді, а потім обробляють гарячим паром під тиском. Потім зерна сушать і шліфують як звичайний рис. Після обробки зерна набувають свій незвичайний вигляд. При обробці 80% вітамінів і мінералів, що містяться в висівковій масі, переходять у зерно рису. При приготуванні янтарно-жовтий відтінок зникає, рис стає білосніжним, розсипчастим і дуже смачним.
 
 

 
 
Цукор-пісок 1 кг
Традиційний цукор-пісок, який відповідає європейським стандартам і необхідний у побуті кожної людини. В цій упаковці - цукор тільки найкращих українських виробників, виготовлений з цукрового буряка. Насолода смаком та цілющий вплив на організм забезпечить Вам чудовий настрій і самопочуття. Використовується традиційно для гарячих напоїв, а також для випікання тістечок, приготування десертів, шоколадних соусів і т. д.
 
 
 
 
Пакети вагою 0,8 кг
 
 
 
Крупа кукурудзяна 0,8 кг
Виробляється з високоякісного зерна кукурудзи. Вона багата білками, які є повноцінними за амінокислотним складом. Вони легко засвоюються організмом завдяки тому, що добре розчиняються у воді. Кукурудзяна каша краще всього виводить пестициди з організму.
 
 
 
 
 
 
Крупа вівсяна 0,8 кг
Виняткова поживність цього продукту широко відома. Вівсяні каші смачні, поживні та цілющі. Вони очищають шлунок, нормалізують роботу кишечника, нирок і печінки. Вівсяна каша виводить з організму важкі метали.
 
 
 
 
 
 
 
Крупа пшенична 0,8 кг
Для виробництва крупи використовується високоякісна тверда пшениця. Основну масу зерна пшениці становлять вуглеводи, на другому місці білки. Вони відіграють велику енергетичну роль у харчуванні людини. Використовується для приготування каш, супів, запіканок, відбивних, котлет, пудингів і т. д. Має велике значення в дитячому і дієтичному харчуванні.
 
 
 
 
 
 Крупа ячна 0,8 кг
Являє собою частинки різної форми дробленого ядра ячменю, звільнені від квіткових плівок. Розварюється протягом 40-45 хвилин, збільшуючись в об'ємі приблизно в п'ять разів. Ячна крупа володіє високою калорійністю і хорошими смаковими якостями, дуже корисними для лікування та профілактичних захворювань кишечника. Рекомендується для людей з надмірною вагою.
 
 
 
 
 Паперові пакети
 
 
 
Борошно пшеничне в/г (1 кг, 2 кг, 3 кг, 5 кг)
Борошно вищого гатунку,виготовлено на сучасному обладнанні на кращих комбінатах України. Відмінна якість нашого продукту підтверджена наявністю безлічі шанувальниць серед господинь, які купують подукцию ТМ "Веселий КОК". Випічка з цієї муки прикрасить стіл і створить гарний настрій дорогим людям.
 
 
 
 
 
 
2021  «August-Kiy» LTD. ТОВ «Август-Кий» +38(044)-496-1-496   All rights reserved